• obrazek

    Zadzwoń do nas teraz
    +48 790 499 888

  • obrazek

    Godziny otwarcia
    Po - So 8.00 - 16.00

Mercedes Benz Sprinter 316 MAXI 2017 - Rent Vip Auto

Mercedes Benz Sprinter 316 MAXI 2017

Dzień pracy każdego z naszych klientów charakteryzują specyficzne wymagania. A ponieważ są one coraz wyższe, oferujemy Sprintera Furgon w wielu wariantach.

 

Lata produkcji: 2006 – teraz
Segment: Dostawcze

Seria ciężkich samochodów dostawczych i lekkich aut ciężarowych o masie całkowitej do 5 ton, produkowana od 1995 roku. W ofercie Mercedesa Sprinter zastąpił rodzinę modeli T1. Swojego poprzednika przebił pod względem skali sukcesu komercyjnego, jaki odniósł. Sprinter jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w swojej klasie, od debiutu znalazł już prawie 2 miliony nabywców. Od 2006 roku dostępna jest trzecia generacja auta, którego bliźniaczym modelem jest VW Crafter. W USA oferowany jako Dodge Sprinter.

Dużo przestrzeni do Twojej dyspozycji.

Sprinter odznacza się elastycznością, jakiej wymagamy od profesjonalnych środków transportu – jako Furgon o dużej pojemności ładunkowej czy w wariancie z częściowym przeszkleniem, wyposażonym w dodatkową 3-osobową kanapę z tyłu. Cztery dostępne długości nadwozia, trzy wysokości dachu i liczne warianty masowe umożliwiają najpierw wybór odpowiedniej wielkości pojazdu. Opcjonalne rozwiązania szczegółowe, na przykład elektryczny stopień, okładzina przestrzeni ładunkowej do wysokości dachu i praktyczne warianty ścianek działowych, uczynią Sprintera specjalistą do najróżniejszych zadań.